MUDr. Jana Garaiová, Všeobecný lekár pre dospelých Bratislava-Rača
Tel: +421 911 525 315, Email: a89891@napislekarovi.sk
OZNAM: Dňa 6.6.2024 neordinujeme.
Akútne stavy zastupuje MUDr. Martina Bačová - MaBaMed, s.r.o., Rezedova 5 (poliklinika Átrium) Bratislava, tel. číslo 0911/ 175 755, mail: ambulancia.mabamed@gmail.com.
Nutné vopred kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Sestrička bude na ambulancii prítomná.
Noví pacienti

V prípade, že sa chcete stať naším pacientom, príďte kedykoľvek v ordinačných hodinách so svojou kartičkou poistenca (mimo ranných odberov, ktoré sú do 8h) do ambulancie. Vystavíme Vám tlačivo Odstúpenie od dohody s (pôvodným) poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a Žiadosť o vydanie zdravotnej dokumentácie, zároveň u nás podpíšete Dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti (s novým poskytovateľom) a následne Vás usmerníme, ako bude proces zmeny obvodného lekára prebiehať.

Upozorňujeme, že prednostne prijímame nových pacientov zo zdravotného obvodu, ktorý bol určený BSK dňom 26.2.2024 a to obyvateľov ulíc: Dopravná, Na pasekách, Rudroffova ulica, Rušňová ulica, Sklabinská, Strapcová ulica, Ulica Eduarda Wenzla, Ulica Františka Kubu, Ulica pod Vajspetrom, Ulica pod Zemným vrchom, Východná, Šúrska a ostatných potom podľa aktuálnej situácie a prevádzkových možností ambulancie.